KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14088235
nr 1408 8235
Christenson, Venedig, 1927. Signerad. Olja på pannå, ramens innermått: 32x42, yttermått inklusive ram: 37x47 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 19 juli 2021
kl 20:34:42
10/7 21:37:23